Expert – Biuro Pośrednictwa Pracy w Holandii

O nas

Jesteśmy biurem pośrednictwa pracy specjalizującym się w pośrednictwie pracy w Niderlandach (Holandii). Jako agencja zatrudnienia działamy w oparciu o certyfikat, który został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 21920. Naszym celem jest rekrutacja pracowników, dzięki naszym ekspertom łączymy Pracowników i Pracodawców. Spośród innych wyróżniamy się doskonałą organizacją pracy, solidnością, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług. Nasze usługi to pośrednictwo pracy i praca tymczasowa.

Powody dla których warto z naszym biurem pośrednictwa pracy pracować?

Rekrutacja

Rekrutacja jest naszą specjalizacją! Zajmujemy się pośrednictwem pracy i rekrutacją wykwalifikowanych oraz niewykwalifikowanych pracowników fizycznych dla przedsiębiorstw z różnych branż za granicą.

Posiadamy oferty pracy w sektorze:

  • produkcja
  • logistyka
  • ogrodnictwo
  • przetwórstwo mięsne
  • pracownicy budowlani
  • specjaliści.
rekrutacja do pracy za granicą
informacje na temat biura pośrednictwa pracy Expert
Doświadczenie

Od 2018 roku współpracujemy z klientami zagranicznymi i pomagamy ludziom znaleźć atrakcyjną pracę za granicą. Możemy powiedzieć, że dobrze poznaliśmy tę branżę. Jesteśmy grupą ekspertów z doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Organizujemy legalną pracę oraz pomagamy w załatwianiu formalności.

Pewność

Posiadamy status Agencji Zatrudnienia oraz certyfikat nr 21920 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Nasze działania dotyczą głównie rynku zagranicznego: Holandia, Niemcy, Belgia.

Zaufanie

Dlaczego zaufało nam już tylu pracowników?
Jesteśmy ludźmi otwartymi. Od wielu lat współpracujemy z klientami zagranicznymi. Wysoka jakość, solidność oraz przede wszystkim indywidualne podejście do każdego kandydata to nasze największe atuty. Znamy specyfikę pracy zagranicą i znamy też doskonale problemy z jakimi borykają się pracownicy w obcym kraju i środowisku. Dlatego kładziemy tak duży nacisk, nie tylko na wyszukanie pewnej i sprawdzonej oferty, ale również na pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i transportu oraz załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy za granicą.

Możesz na nas polegać!