Orderpicker / Pakowacz

Ogłoszenie: Aktualne

Warunki

Niderlandy (Holandia)

Prowincja: Brabancja Północna

Miasto: Tilburg

Stawka: 10.50

Dodatki: zmianowe

Ilość zmian: 2

Opis stanowiska

Praca lekka i przyjemna jako orderpicker / pakowacz. Zbieranie zamówień w magazynach sklepu internetowego z produktami gospodarstwa domowego, kosmetykami, zabawkami, elektroniką oraz odzieżą, pakowanie i przepakowywanie produktów. Praca 2-zmianowa.

Praca w systemie zmianowym. Zmiany są różne dla poszczególnych działów.

Praca w tej firmie wiąże się z dodatkami:
Nadgodziny (po przepracowaniu więcej niż 8 godzin) 25%
Sobota i niedziela 50%
Wieczorna zmiana (19:00 – 00:00) 10%
Nocna zmiana (00:00 – 7:00) 25%
Dni świąteczne 50%

Wysoki standard zakwaterowania, umowa na holenderskich warunkach, ubezpieczenie zdrowotne, pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii, transport do miejsca pracy, wsparcie koordynatora, trening w pierwszych dniach pracy, aby bez problemu odnaleźć się w nowym miejscu pracy.

Wymagania

Komunikatywny angielski.

Więcej informacji

Obowiązek informacyjny
  1. Administratorem danych osobowych jest Expert International Recruitment sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 1 Maja 30A, 45-355 w Opolu. Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem imexpert.pl.
  2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iodo@imexpert.pl.
  3. Państwa dane przetwarzane będą w celu:
    1. udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6.1. f RODO);
    2. dochodzenia i obrony przed roszczeniami, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6.1.f RODO).
  4. Dane będą przetwarzane przez 6 lat od momentu udzielenia odpowiedzi, do momentu ustania roszczeń lub ustania naszych zobowiązań wobec przepisów prawa.
  5. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom, ale wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi hostingowe, serwisowe, doradcze, konsultacyjne, audytowe, pomoc prawną, serwis IT.
  6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Jeśli jesteś zainteresowany tą oferta pracy, nie czekaj! aplikuj już teraz!

Inne oferty pracy

Jeśli ta propozycja nie spełnia Twoich oczekiwań – sprawdź inne ofert pracy!