Praca w magazynie (rozładunek, operator EPT, forklift/heftruck/reach truck)

Ogłoszenie: Aktualne

Warunki

Niderlandy (Holandia)

Prowincja: Brabancja Północna

Miasto: Oss

Stawka: 11.75

Dodatki: zmianowe

Ilość zmian: 1-3

Opis stanowiska

Praca fizyczna jako operator wózka widłowego (forklift/heftruck/ept/reach truck).

Chłodnia (temperatura ok. 0-2 stopnie), praca zmianowa, 7 dni w tygodniu.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 • kierowca wózka widłowego bocznego – reach truck (z uprawnieniami). Stawka za dzienną zmianę 11,75 EUR (w systemie zmianowym jest dodatek zmianowy!)
 • kierowca wózka widłowego przedniego – forklift/heftruck (z uprawnieniami). Stawka za dzienną zmianę 11,75 EUR (w systemie zmianowym jest dodatek zmianowy!)
 • rozładunkowy/załadunkowy za pomocą EPT z certyfikatem i umiejętnością obsługi EPT (mogą być też polskie uprawnienia na jakiekolwiek wózki widłowe). Stawka 11,28 EUR (w systemie zmianowym jest dodatek zmianowy!)
 • asystent brygadzisty jest odpowiedzialny na porządek w magazynie, jest łącznikiem pomiędzy pracownikiem a biurem. Do jego obowiąków należy również: załadunek, rozładunek na EPT, magazynowanie towarów, sprawdzanie towarów podczas skanowania za pomocą ręcznego terminala. Stawka 12,14 EUR (w systemie zmianowym jest dodatek zmianowy!)

Wymagania

Znajomość języka polskiego. Mile widziane doświadczenie w pracy w chłodni.

Więcej informacji

Obowiązek informacyjny
 1. Administratorem danych osobowych jest Expert International Recruitment sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 1 Maja 30A, 45-355 w Opolu. Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem imexpert.pl.
 2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iodo@imexpert.pl.
 3. Państwa dane przetwarzane będą w celu:
  1. udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6.1. f RODO);
  2. dochodzenia i obrony przed roszczeniami, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6.1.f RODO).
 4. Dane będą przetwarzane przez 6 lat od momentu udzielenia odpowiedzi, do momentu ustania roszczeń lub ustania naszych zobowiązań wobec przepisów prawa.
 5. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom, ale wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi hostingowe, serwisowe, doradcze, konsultacyjne, audytowe, pomoc prawną, serwis IT.
 6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Jeśli jesteś zainteresowany tą oferta pracy, nie czekaj! aplikuj już teraz!

Inne oferty pracy

Jeśli ta propozycja nie spełnia Twoich oczekiwań – sprawdź inne ofert pracy!