Pracownik logistyczny: zbieranie zamówień, pakowanie

Ogłoszenie: Aktualne

Warunki

Niderlandy (Holandia)

Prowincja: Brabancja Północna

Miasto: Waalwijk

Stawka: 10.50

Dodatki: zmianowe

Ilość zmian: 1-3

Opis stanowiska

Praca w magazynie logistycznym zajmującym się logistyką dla dużych sklepów internetowych z produktami gospodarstwa domowego, zabawkami, elektroniką oraz odzieżą. Obowiązki pracownika: zbieranie zamówień, sortowanie, pakowanie i przepakowywanie produktów. Magazyn podzielony jest na 4 działy: picking, packing, putaway oraz receiving. Firma decyduje w jakim dziale zostanie pracownik zaplanowany. Opiera się to na jego kompetencjach i doświadczeniu zawodowym.

Praca w systemie zmianowym. Zmiany są różne dla poszczególnych działów.

Praca w tej firmie wiąże się z dodatkami:
Nadgodziny (po przepracowaniu więcej niż 8 godzin) 25%
Sobota i niedziela 50%
Wieczorna zmiana (19:00 – 00:00) 10%
Nocna zmiana (00:00 – 7:00) 25%
Dni świąteczne 50%

Wymagania

Komunikatywny angielski. Mile widziane osoby z prywatnym zakwaterowaniem w okolicy Waalwijk, prawem jazdy i własnym transportem.

Więcej informacji

Obowiązek informacyjny
  1. Administratorem danych osobowych jest Expert International Recruitment sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 1 Maja 30A, 45-355 w Opolu. Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem imexpert.pl.
  2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iodo@imexpert.pl.
  3. Państwa dane przetwarzane będą w celu:
    1. udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6.1. f RODO);
    2. dochodzenia i obrony przed roszczeniami, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6.1.f RODO).
  4. Dane będą przetwarzane przez 6 lat od momentu udzielenia odpowiedzi, do momentu ustania roszczeń lub ustania naszych zobowiązań wobec przepisów prawa.
  5. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom, ale wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi hostingowe, serwisowe, doradcze, konsultacyjne, audytowe, pomoc prawną, serwis IT.
  6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Jeśli jesteś zainteresowany tą oferta pracy, nie czekaj! aplikuj już teraz!

Inne oferty pracy

Jeśli ta propozycja nie spełnia Twoich oczekiwań – sprawdź inne ofert pracy!