Kierowca kat. C+E (doświadczenie nie jest wymagane)

Ogłoszenie: Aktualne

Warunki

Niderlandy (Holandia)

Prowincja: Brabancja Północna

Miasto: Eindhoven

Stawka: 15.36€

Ilość zmian: 1-2

Opis stanowiska

Praca w branży recyklingu jako kierowca kat. C+E w transporcie krajowym. Kierowanie samochodem ciężarowym typu hakowiec, odbieranie i wywóz odpadów według zaplanowanych tras i harmonogramów. Codzienna obsługa pojazdu, dbanie o prawidłowy załadunek i rozładunek pojazdu.

Czas pracy rozpoczyna się między 5.00 a 7.00 rano i wynosi około 10-12 godzin w ciągu dnia. Praca od poniedziałku do piątku.

Stawka godzinowa różni się w zależności od doświadczenia, np.:
-13,13€ (rok doświadczenia);
-15,36€ (dłuższe doświadczenie).

Wymagania

Prawo jazdy kat. C+E, kod 95 i cyfrowa karta do tachografów. Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego. Prywatne zakwaterowanie. Własny samochód (dojazdy do/z pracy). Elastyczność.

Więcej informacji

Obowiązek informacyjny
  1. Administratorem danych osobowych jest Expert International Recruitment sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 1 Maja 30A, 45-355 w Opolu. Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem imexpert.pl.
  2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iodo@imexpert.pl.
  3. Państwa dane przetwarzane będą w celu:
    1. udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6.1. f RODO);
    2. dochodzenia i obrony przed roszczeniami, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6.1.f RODO).
  4. Dane będą przetwarzane przez 6 lat od momentu udzielenia odpowiedzi, do momentu ustania roszczeń lub ustania naszych zobowiązań wobec przepisów prawa.
  5. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom, ale wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi hostingowe, serwisowe, doradcze, konsultacyjne, audytowe, pomoc prawną, serwis IT.
  6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Jeśli jesteś zainteresowany tą oferta pracy, nie czekaj! aplikuj już teraz!

Inne oferty pracy

Jeśli ta propozycja nie spełnia Twoich oczekiwań – sprawdź inne ofert pracy!