Spawacz

Ogłoszenie: Aktualne

Warunki

Holandia

Prowincja: Brabancja Północna

Miasto: Venlo/Eindhoven/Tilburg/Roermond/inne

Zakwaterowanie: - Możliwość zakwaterowania w służbowym mieszkaniu

Stawka: 17.94

Dodatki: - Dodatki zmianowe

Ilość zmian: 2

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem do pracy przy spawaniu za pomocą różnych technik - więcej informacji o aktualnych wakatach oraz stawkach telefonicznie.

Aktualnie dla naszych klientów w Holandii w miejscowościach Between/Venlo/Eindhoven/Arnhem/Tilburg/Roermond/Inne poszukujemy pracowników do pracy jako spawacz. Wymagamy umiejętności spawalniczych oraz doświadczenia.

Jesteś spawaczem i szukasz pracy? Zadzwoń do nas lub zamów sobie rozmowę a my opowiemy Ci o naszych ofertach i dopasujemy najlepszą ofertą dla Ciebie.

Wymagania

- Doświadczenie oraz ważne uprawnienia.

Więcej informacji

Obowiązek informacyjny
 1. Administratorem danych osobowych jest Expert International Recruitment sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 1 Maja 30A, 45-355 w Opolu. Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem www.imexpert.pl.
  2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iodo@imexpert.pl.
  3. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi hostingowe, serwisowe, doradcze, konsultacyjne, audytowe, pomoc prawną, serwis IT
  5. Dane będą przetwarzane przez okres 1 miesiąca i usunięte w przypadku niepodjęcia pracy.
  6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  7. Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Jeśli jesteś zainteresowany tą oferta pracy, nie czekaj! aplikuj już teraz!

Inne oferty pracy

Jeśli ta propozycja nie spełnia Twoich oczekiwań – sprawdź inne ofert pracy!